KONST / Litografier / Färglitografier 13714084
nr 1371 4084
Lucien Neuquelman
(1909-1988), Frankrike
Färglitografier, 5 st, Signerad, numrerad 250-upplaga. Bladets mått: 54x76, oramade lösa blad
Lucien Neuquelman, fransk bildkonstnär född 1909, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:42:36
5/1 13:33:23
Lucien Neuquelman
Läs mer om Lucien Neuquelman